ÖVRIGT / Diverse / Fönsterskärmar 5108720
nr 510 8720
Fönsterskärmar
Blyinfattat glas 4 st [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
6.300 kr
måndag 25 februari 2008
kl 17:22:57
400 kr
700 kr
1.400 kr
1.200 kr
4.000 kr
2.000 kr
2.500 kr
7
2.800 kr
7
3.000 kr
7
3.200 kr
8
6.200 kr